Pigmenty fotoluminescencyjne

Pigmenty fotoluminescencyjne
Przeznaczone do przemysłu, pigmenty fotoluminescencyjne posiadają zdolność magazynowania / oddawania światła :
Pigmenty fotoluminescencyjne ładują się wystawiane na źródło światła (światło słoneczne, światło elektryczne lub promieniowanie UV) i oddają powoli energię, świecąc w ciemności.

Definicja* : Termin fotoluminescencja obejmuje ogólnie wszystkie rodzaje pigmentów, które emitują światło dzięki wzbudzeniu świetlnemu. Będziemy mówić tutaj więc o pigmentach fosforyzujących, aby być dokładniejszym.

OŚWIETLENIE : Pigmenty świecą podczas zmiennego okresu i według krzywej oświetlenia szybko spadającej, a następnie się wyrównuje przez wiele godzin. Oświetlenie wyraża się w m². Całkowite wygaszenie oświetlenia może interweniować do kilki dni po wzbudzeniu. Intensywność luminacji zależy od wielkości pigmentów i ich koloru: duże zielone pigmenty to te, które świecą najdłużej.

WYGLĄD : W świetle dziennym proszek jest bezbarwny

RODZAJ : Proponujemy największy wybór pigmentów, podzielonych na wiele serii według ich kolorów, rozmiaru i rodzaju (wersja rozpuszczalna lub wodna)
Proponujemy również gamę kolorów za dnia (tylko na zamówienie poprzez e – mail ).

Zamówienie
Najprostszy i najszybszy sposób zamówienia jest poprzez naszą stronę internetową (kartą płatniczą, przelewem bankowym). Ceny zmniejszają się. Należy skontaktować się z nami w celu uzyskania faktury.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny przy zamówieniach hurtowych.

Więcej informacji dotyczącej zastosowania lub mieszanek podajemy w naszych kartach technicznych w plikach PDF.
Blog
No RSS feed added Zobacz wszystkie artykuły
ŻYWICY I PIGMENTÓW