Barwniki Fotoluminescencyjne

Barwniki Fotoluminescencyjne
Proponujemy poniżej wyjątkowy wybór kolorów fotoluminescencyjnych: 8 kolorów klasycznych i 4 wodoodporne. Barwniki te są widoczne w ciągu dnia. Wszystkie produkty są dostępne od razu, w różnych rozmiarach cząstek. Wybór kolorów jest dostępny na ruchomym menu pod produktem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by skonsultować wybór produktu.

Przeznaczone dla producentów, barwniki fotoluminescencyjne na bazie nieaktywnych glinianów strontu i europu są wysoce wydajne i nie niebezpieczne. Mają zdolność magazynowania/oddawania światła: barwniki fotoluminescencyjne naświetlają się przez ekspozycję na źródło światła (światło słoneczne, elektryczne lub UV) i oddają powoli energię świecąc w ciemności.

DEFINICJA* : termin fotoluminescencyjny zawiera w sposób ogólny wszystkie typu barwników oddających światło dzięki uprzedniemu naświetleniu. Będziemy więc mówić o barwnikach fotluminescencyjnych by być precyzyjnym. Proponujemy również inne barwniki fluorescencyjne lub ultrafioletowe.

OŚWIETLENIE : Barwniki świecą podczas różnego czasu i wedle krzywej oświetlenia szybko spadającej, później stałej przez wiele godzin. Światło wyrażane jest w mikrokandelach/m². Pełne oddawanie światła przebiega wiele dni po naświetleniu. Intensywność oświetlenia zależy od rozmiaru barwnika i od jego koloru: duże pigmenty zielone świecą najdłużej.
UŻYTKOWANIE: Wmieszanie barwnika w plastik, mieszaniny, ceramikę i szkło, tusze i farby jest relatywnie proste. Do opisów produktów dołączona jest karta ze szczegółami w formacie PDF.
TYPY : Proponujemy największy wybór barwników, podzielonych na wiele serii wedle ich koloru, rozmiarów i typów (wersje do rozpuszczania lub gotowych). Proponujemy również gamę barwników kolorowych dziennych (na zapytanie poprzez mail)

ZAMÓWIENIE: najprościej i najszybciej możecie Państwo zamówić nasze produkty poprzez stronę internetową (karta płatnicza, przelew). Ceny zmniejszają się. Należy skontaktować się z nami w celu otrzymania faktury.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny przy zamówieniach hurtowych. Więcej informacji o wprowadzeniu produktu, wmieszania go znajduje się w karcie technicznej, w formacie PDF.
ŻYWICY I PIGMENTÓW