FARBA AUTO MOTO

FARBA AUTO MOTO
Farba NightGlow jest farbą fotoluminescencyjnym: absorbuje światło i staje się luminescencyjna w nocy. To naturalne zjawisko możliwe jest dzięki jego cząstkom, które są naświetlane przez każdego rodzaju światło oraz które mogą oddawać to światło przez długi okres czasu.

Zielony kolor świeci przez całą noc po naświetleniu przez jedynie 30 minut.

Farba Nightglow to gama farb technicznych do używania jedynie przy pomocy pistoletu. Jest to farba samochodowa (matowa baza do lakierowania stworzona z jednego składnika). Do użytkowania na karoserii (auto, motor, kaski, rowery...) z podkładami i lakierami do karoserii.

WYGLĄD
Farba pół-przezroczysta w ciągu dnia. Należy ją nakładać na biały podkład. Oczywiście możliwym jest nakładanie jej na inne jasne kolory (zielony, żółty, fluo... w tym przypadku będzie kolorowa za dnia i świecąca w nocy)

WŁAŚCIWOŚCI
Farba, która suszy się niesłychanie szybko i która umożliwia nałożenie bardzo cienkiej warstwy. Pozwala to na nałożenie wielu warstw bez koloru (aż do 10 warstw). Im więcej nałożymy warstw, tym większa będzie możliwość magazynowania światła.

SKUTECZNOŚĆ
Przed podjęciem jakichkolwiek prac należy przemyśleć różne intensywności luminescencji poszczególnych kolorów jak również fakt, iż lakier jest w pełni wydajny w warunkach całkowitej lub znaczące ciemni i efekt nie będzie widoczny w przypadku, gdy jest obecne światło otoczenia (jak lampy czy oświetlenie miejskie).

ŻYWOTNOŚĆ:
Fosforescencja pojawia się z minuty na minutę, gdy zapada noc, szybciej lub wolniej, w zależności od pogody czy siły natężenia światła. Temperatura ma również duży wpływ: im jest cieplej, tym fotoluminescencja jest silniejsza. Żywotność efektu fosforyzującego: aż do 15 lat.

Produkt dostępny.
Blog
No RSS feed added Zobacz wszystkie artykuły
ŻYWICY I PIGMENTÓW