Rozpuszczalnikowe Barwniki Fotoluminescencyjne

Barwniki rozpuszczalnikowe

8 dostępnych kolorów

Do wyboru poniżej, z rozwijanego menu

Arco Iris® (dawny LumenStar)


7,80€ brutto

MSDS phosphorescent pigment pigmenty środki FT Barwniki Fotoluminescencyjne Analysis certificate-PH Pigments BROSZURA PIGMENTOWA CENY PIGMENTÓW
Versions

Nasze barwniki najnowszej generacji reprezentują grupę materiałów fotoluminescencyjnych najbardziej skutecznych pod względem poziomu oddawania energii. 

Nie proponujemy produktów słabej lub średniej jakości. 

 

SKŁAD:

Barwniki fotoluminescencyjne Acro Iris o krystalicznej strukturze fabrykowane są na bazie elementów tzw. "pierwiastków ziem rzadkich" (Gliniany i Węglany Europu/Strontu nieaktywne). Ich luminescencja jest 10 razy wyższa niż barwników tradycyjnych na bazie siarczków cynku i fosforu. 

 

BEZPIECZEŃSTWO:

Produkty są nietoksyczne, nieszkodliwe i nie radioaktywne. Produkty nie klasyfikowane jako niebezpieczne (zobacz certyfikaty analiz). 

 

ODPORNOŚĆ:

Barwniki fluorescencyjne aktywne są od 10 do 20 lat. Charakteryzują się wysoką stabilnością fizyczną i chemiczną (temperatura >1300°C, idealna wytrzymałość na promieniowanie UV). Bezpośredni kontakt z metalami i wodą może je szybciej pozbawić tak cennych właściwości. Można je przechowywać w bardzo łatwy sposób. 

 produit testé et certifié par SGSProdukt przetestowany i certyfikowany przez SGS

 

NAKŁADANIE: 

Barwniki fluorescencyjne są szeroko używane w przemyśle, wchodzą w skład produkcji lakierów, wtrysków, odlewów plastików, sitodruku, tablic, taśm lub foli luminescencyjnych, również płytek ceramicznych itp. Dzięki ich właściwościom mają wiele zastosowań, czy to technicznych czy artystycznych. Są całkowicie bezpieczne, używane do produktów bezpośredniego kontaktu z człowiekiem: ubrań, butów, czapek, zabawek, zegarków, wyłączników światła, artykułów wędkarskich, artykułów sportowych...Ich żywotność, łatwość użytkowania i ich niezawodność są powszechnie doceniane na całym świecie przez specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa. 

 

Przechowywanie: Barwniki można przechowywać z łatwością przez wiele lat. 

 

Użytkowanie: Przemysł tworzyw sztucznych, szkła, klejów i lakierów. 

 

CENA Zmniejszamy ceną w zależności od ilości zamówionego produktu. 


 

KOLORY:

 

Zalecamy zastosowanie kolorów ZIELONEGO i TURKUSOWEGO, które są jedynymi silnymi kolorami. Wszystkie inne kolory są kolorami słabymi. Niektóre odcienie jak np. odcienie fosforyzujące czerwonego i pomarańczowego, są bardzo rzadkie, bardzo drogie i bardzo słabe.

 

UŻYTKOWANIE i WSKAŹNIKI

 

Należy wmieszać je bezpośrednio w bazy, w lakiery, sylikony, żywice, szkła i plastik… Ważnym jest, by zachować bezbarwny produkt, który pozwoli na przepływ światła. Aplikacja powinna odbywać się zawsze na białym lub jasnym tle. Na tle czarnym, fotoluminescencja jest niemalże zerowa.

 

W zależności od lepkości podłoża, można dodać od 2 do 35% ilości produktu.

 

Uwaga:  Pigmenty fotoluminescencyjne są surowcami. Nie mogą być używane, jako sam produkt. By malować z ich użyciem, należy oddać je do naszych farb. 


No customer comments for the moment.

Only registered users can post a new comment.

Blog
No RSS feed added Zobacz wszystkie artykuły
ŻYWICY I PIGMENTÓW