SŁUPEK DROGOWY FOTOLUMINESCENCYJNY, ODBLASKOWY

Do oznakowania podług i dróg
Dostępny/ Dostawa: 24h

Obniżka!
17,64€ brutto

18,00€ brutto

(cena obniżona o 2 %)

PRRS

świecące drogi ścieżki rowerowe

Słupki fotoluminescencyjne i odblaskowe do oznakowania łączą dwie właściwości w celu dostarczenia maksymalnej widoczności i wydajności, zasygnalizowania spadku drogi, granic, linii na parkingach podziemnych itp. ...
Materiał: ABS
Waga: 120 g
Rozmiar: 100 x 100 x 20 mm

Dwa działania:
- Fotoluminescencja: Pozawala słupkom na pobieranie i gromadzenie energii pochodzącej ze światła dziennego i w momencie, gdy nastaje ciemność, na oddanie tej zakumulowanej energii, rozbłyskując i pozostając widocznym przez długi czas.

- Dwa wkłady odblaskowe, nałożone na każdej ze stron słupka, w dwóch różnych kolorach (biały i pomarańczowy). Te elementy to sygnalizatory odblaskowe, które zapewniają maksymalną wydajność odsyłanego światła (samochodowe reflektory, lampy)

Specyfikacje
Wytworzone z bardzo gęstej żywicy akrylicznej, nasze słupki drogowe do oznakowania są odpowiednie na każde warunki, nie podlegają wpływowi wody ani wysokich temperatur.

Co tyczy się fosforescencji, jej żywotność jest niemalże nieograniczona.

Długotrwałość działania to trwałą luminescencja, odsyłana po uprzednim naładowaniu światłem dziennym: szybko malejąca w ciągu 10 pierwszych minut (co pozwala na znaczne przystosowanie wzroku), fluorescencja stabilizuje się i jest idealnie widoczna przez liczne godziny w pełnej ciemności.

Zdjęcia- ilustracje produktu wiernie odwzorowującą produkt; ukazują to jak słupek wygląda w ciągu dnia i w półcieniu.
Instalacja
Na oczyszczonej, odkurzonej podłodze. Przykleić przy pomocy kleju/ żywicy typu Epoxy lub zespawać na ciepło. Należy pozostawić do oschnięcia na 24 godziny.

Cena produktu
Możliwe jest uzyskanie rabatu, w zależności od ilości zamówionego produktu: Poproś o wycenę poprzez email!

 

No customer comments for the moment.

Only registered users can post a new comment.

Blog
No RSS feed added Zobacz wszystkie artykuły
ŻYWICY I PIGMENTÓW