Strzałki fotoluminescencyjne z aluminium 30 cm

Zamów już teraz! A dostaniesz produkt już za 48 do 72 godzin!

Wyprzedaż Wyprzedaż!
17,64€ brutto

18,00€ brutto

(cena obniżona o 2 %)

ARAL30

Nasz strzałki luminescencyjne przeznaczone są do instalacji na podłogach, tak by stworzyć oznakowanie fotoluminescencyjnej drogi ewakuacyjnej.

Ich bardzo wysoki poziom fluorescencji (Klasa E+) pozwala na wyjątkową wydajność w środku, jak również na zewnątrz, w strefach słabo oświetlonych.
Wydajność na zewnątrz będzie bardzo dobra pod warunkiem, że nie będzie tam oświetlenia miejskiego (lub będzie w niewielkim stopniu).

Oznakowania fotoluminescencyjne charakteryzują się bardzo długą żywotnością bez konieczności ich utrzymywania.

 


Charakterystyka strzałek:

30 cm długości na 7 centymetrów szerokości to wystarczające rozmiary, by taśma była bardzo dobrze widoczna w każdym z budynków przemysłowych, stref pracy i jazdy.
Składająca się z warstwy aluminium (0,7 mm) i bardzo wytrzymałej warstw PCV (0,6 mm). Waga: 150g

Jej biało zielonkawy kolor, charakterystyczny dla przedmiotów o dużej mocy luminescencyjnej, staje się zielona i świecąca w zupełnej ciemności.
Indywidualne dostosowanie strzałek, np. zmiana koloru na NIEBIESKI, jest jak najbardziej możliwe, w przypadku zamówienia odpowiedniej ilości surowca.


Fotoluminescencja:
Klasa E
klasa E świeci najbardziej intensywnie i jest dwa do trzech razy bardziej intensywna niż klasa C (poziom zalecany przez normy europejskie)

Można spodziewać się po niej pełnej luminescencji przez całą noc, po naświetleniu jedynie przez jedną godzinę.
Efekt luminescencji, w którym udział biorą składnik- rzadkie minerały (całkowicie bezpieczne), pokazuje zaskakująco długą żywotność, dzięki której strzałki mogą funkcjonować przez wiele, wiele lat.

Przypomnienie: Fotoluminescencja jest zjawiskiem (reakcją molekularną) emisji światła po uprzednim zmagazynowaniu energii świetlnej. Oddawanie światła jest możliwe dzięki słońcu, jak również dzięki lampom elektrycznym.


Trwałość:

Jest to produkt zdumiewająco solidny i trwały.
Powierzchnia fotoluminescencyjna może być spokojnie poddana podeptaniu lub przejazdom samochodów dzięki dużej wytrzymałości na otarcia.
Różnego rodzaju detergenty czy inne produkty chemiczne nie są szkodliwe, tak jak trudne warunki meteorologiczne jak deszcz, słońce czy mróz.


Instalacja:

bez klejów


Dostawa i ceny:

produkt dostępny - Dostawa w 48h/ 72h w całej Europie
Naliczamy rabaty stosunkowo do ilości zamówionego towaru.
Zapytaj o wycenę na info@starglo.pl

 

No customer comments for the moment.

Only registered users can post a new comment.

Blog
No RSS feed added Zobacz wszystkie artykuły
ŻYWICY I PIGMENTÓW